Erotické Priváty nabídka erotických privátů včetně holek na privát

Ostrava erotické služby

Jsem 28 letá náruživá slečna 170/55/3 se štíhlým tělíčkem a nabízím pánům na úrovní erotické služby v diskrétním prostředí, kde budeme jen my dva! Na ul. tř.Kpt. Jaroše je Ti k dispozici bezproblémové parkování.

Nabízím klasický sex a vše co do něj patří tj. mazlení, líbání OO, AE, sex ve třech, mohu být i dominantní, ESCORT. Po domluvě můžeme spolu vyzkoušet i jiné praktiky.

U Emmy najdeš veškerá tvá praní sem plna chutě na tve semeno prijet mě vystrikat pusinku oralek bez gumy s vystrikem do pusinky , Ostrava sex jen s gumou, budu se tesit zhava brunetka

Ahoj, jmenuji se Romana a ráda Tě přivítám v soukromí nedaleko centra. Zavolej, napiš a domluvíme se:) Budu se těšit!

Nevinnný anděl nebo nezkrotný ďábel?…Vítej v mém světě plném fantazií,kde se tvoje sny stanou skutečností.Tvoje Viktorie.

!!!!! SEX PO TELEFONU NEBO DOPROVOD NA DOVOLENOU Luxusní soukromí ve vilce v Ostravě. Diskrétnost, čistota, zdraví. Viktorie…plnoštíhlá, baculka, perverzní plnějších tvarů 46 pěkná tvářička, č.6 prsíčka a velký hbitý zadeček… Klasika, orálek, 69, piss, masáž prostaty, masáž varlat, erotická i klasická masáž celého těla, panský análek, SM službičky, autoerotika. Zaškolení paniců nebo mladých mužů do tajů sexu pro život. Po dohodě možnost celou noc NEBO DOPROVOD NA DOVOLENOU TEL…777876660