Nahoru

Zakázkové truhlářství

Úklid a údržba vracejí věci do původního stavu, ale jedná se tak trochu o „sisyfovskou práci“, kterou je nutné vykonávat stále dokola. Protože také rádi tvoříme věci nové, zpracování dřeva je třetí obor, jemuž se věnujeme. Na realizaci zakázek dohlíží šikovný a zkušený truhlář, jehož praxe je ještě o deset let delší než historie naší firmy.

A jaké podoby u nás může dřevo nabýt? Dokážeme vyrobit takřka jakýkoliv nábytek na míru - šatní skříně, židle, stoly, knihovny nebo dokonce i vitríny na víno. Naše truhlářské výrobky se budou skvěle hodit také do Vaší kanceláře či zahrady. K výrobě používáme jak masiv, tak lamino, záleží na Vašem přání a vkusu. Můžeme pro Vás zaměřit a vyrobit i vestavěné skříně nebo zkonstruovat celé kuchyňské linky.

Zpracováním dřeva však u nás nevzniká pouze nábytek, provádíme také úpravu stavebního materiálu (nejen) hoblováním a nařezáváním. Nabízíme i formátování na kotoučové pile a vyřezávání na pásové pile.

Naše truhlářská divize nechce konkurovat obřím výrobcům a prodejnám nábytku cenou. Místo toho od nás dostanete ručně zpracovaný originální nábytek, který krásně zapadne do Vašeho interiéru či zahrady. Pokud Vás naše filozofie či ukázky našich výrobků ve fotogalerii zaujaly, ozvěte se nám na telefonní číslo 274 822 978 nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi za Vámi přijedeme, abychom si prohlédli Váš prostor a doporučili Vám nejlepší řešení. Naše výrobky Vám budou sloužit celé generace!