Nahoru

Úklid

Naše rodinná firma UNIREX-D zajišťuje profesionální a spolehlivý úklid v Praze a okolí. V této oblasti působíme už přes dvacet let, přesto nás úklid a boj proti špíně stále baví. Sledujeme trendy v oblasti úklidu, proto Vám můžeme vždy nabídnout něco navíc oproti konkurenci - ať už se jedná o účinnější čisticí přípravek nebo modernější stroj na mytí podlah. Léta zkušeností nám také pomohla vytvořit kvalitní tým pracovníků, kteří dělají svou práci pečlivě a zároveň svižně, takže Vám můžeme nabídnout nejen nekompromisní kvalitu, ale i příznivé ceny.

Pravidelný úklid

Nabízíme sice široké spektrum služeb, specializujeme se však především na pravidelný úklid administrativních a průmyslových prostor. Z vlastní zkušenosti víme, že v čisté a upravené kanceláři se pracuje daleko lépe než v temném prostoru plném usazeného i létajícího prachu. V řadě kanceláří navíc stále dominují koberce. Ty sice mají příznivé tepelné vlastnosti, avšak drží se v nich nečistoty a zdraví škodliví roztoči. S těmi si dokážeme snadno poradit nasazením speciálních vysavačů značky Rainbow a následným vyčištěním koberců mokrou cestou. Kromě mytí podlah, čištění koberců a utírání prachu je důležitá i čistota oken. Čerstvě umytá okna totiž propouštějí až o desetinu více světla, což zlepšuje náladu zaměstnanců a zároveň snižuje náklady na svícení.

Ve větších průmyslových objektech a administrativních budovách je z hygienických i bezpečnostních důvodů důležitá hlavně čistota podlahy. V těchto objektech proto provádíme pravidelné strojní čištění podlah. K dosažení nejlepších výsledků nám napomáhají špičkové čisticí stroje značky Kärcher. Nabízíme také vysokotlaké čištění průmyslových zařízení či silně znečištěných podlah.

Pravidelný úklid je založený na dlouhodobé spolupráci a důvěře, proto na jeho realizaci nasazujeme skupinu pracovníků, v níž dochází k minimálním změnám personálního obsazení.

Pokud Vaše kancelářské zázemí nebo výrobní prostory potřebují pravidelný úklid, zavolejte nám na číslo 274 822 978 nebo vyplňte kontaktní formulář. Rádi se s Vámi sejdeme a navrhneme ideální plán úklidových prací. Ne každé místo je totiž pro úklid stejně náročné. V každém případě bude po našem úklidu zářit čistotou.