Nahoru

Údržba

K dokonalé funkčnosti Vaší kanceláře nebo výrobních prostor často nestačí pouze kvalitně prováděný úklid. Aby objekt mohl dobře plnit svoji funkci, je potřeba také jeho pravidelná údržba. Postupem času se na nás naši stálí zákazníci stále častěji obraceli s požadavky na drobné údržbářské práce a my jsme jim rádi vyhověli. Někdo potřeboval opravit nedovírající a drhnoucí posuvná vrata, jiný přidat svítidlo do nedostatečně osvětleného prostoru. A proto jsme se rozhodli založit divizi údržby a údržbářské práce nabízet i dalším zákazníkům v Praze a okolí.

O co všechno se tedy můžeme postarat? Zajistíme kompletní elektroinstalaci, montáž osvětlení vč. regulace i zapojení průmyslových zařízení k rozvodům elektrické energie. Provádíme také revize elektrospotřebičů s pohyblivým přívodem. Naši zámečníci si poradí s opravami dveří, mříží i plotů a dokážou vyrobit kovovou konstrukci dle Vašich požadavků. Neobvyklé nebo již na trhu nedostupné kovové náhradní díly si ve většině případů dokážeme sami vyrobit. Problémem pro nás nejsou ani malířské práce a drobné opravy omítek na stěnách a stropech, které jsou zejména ve výrobních prostorech často velmi namáhané. Zvládneme i údržbu některých průmyslových strojů a přístrojů.

Pro naše stálé a významné klienty jsme schopni zajistit 24hodinovou pohotovost pro případ havárie.

Ideální je zkombinovat údržbářské a řemeslné služby s úklidovými pracemi, jako to dělá řada našich zákazníků. Vědí, že se na nás mohou ve všem spolehnout, a při dlouhodobé spolupráci a růstu objemu prací jim pak můžeme nabídnout zajímavé slevy.

Chcete vědět, jak moc byste ušetřili právě Vy svěřením úklidu a údržby Vašich prostor naší společnosti? Zavolejte nám na telefonní číslo 274 822 978 nebo vyplňte kontaktní formulář a ozveme se Vám! Dost možná to bude první krok k mnoholeté spolupráci, která Vaší firmě přinese jistotu čistého a po technické stránce spolehlivého a funkčního prostředí.