Nahoru

Profil společnosti

Tradiční českou rodinnou firmu UNIREX-D s.r.o. založil v roce 1992 Ing. Zdeněk Hrdlička. Zpočátku měla pouze několik zaměstnanců, kteří prováděli ruční úklid pro zákazníky v jejich domácnostech a kancelářích. V ostré konkurenci úklidových firem z východu se však dokázala nejen udržet, ale i rozrůst. Dnes již desítky pracovníků zajišťují pravidelný úklid pro menší i velké klienty - včetně generálních a mimořádných úklidů. V tradici společnosti nyní pokračuje vnuk jejího zakladatele Ing. David Vitouš, který se v roce 2014 stal jejím majitelem a jednatelem.

Kromě úklidu se postupem času spektrum poskytovaných služeb rozšířilo o údržbu komerčních a průmyslových objektů, která je prováděna precizně a s důrazem na požadavky zákazníka. Naši zaměstnanci si totiž poradí s veškerými běžnými řemeslnými činnostmi, jako jsou zámečnické, elektroinstalační a malířské práce.

Naše společnost sídlí v ulici Tehovská 946/19 na Praze 10, nedaleko stanice Skalka linky A pražského metra. Pokud si nejste jisti, jak se k nám dostanete, pomůže Vám mapa na spodním okraji stránky.

Jedno z řemesel nás však oslovilo více než ostatní – truhlářství. Proto jsme se rozhodli, že se naše firma UNIREX-D s.r.o. bude zabývat i zakázkovým truhlářstvím. Spolupracujeme se zkušenými truhláři a dokážeme pro Vás vyrobit kvalitní nábytek z masivního dřeva či lamina, venkovní dřevěné konstrukce i kuchyňské linky přesně podle Vašich představ.

Teď už toho o nás víte spoustu. My bychom se zase rádi dozvěděli více o Vás. V jakém oboru podnikáte, jaké jsou Vaše potřeby? Který prostor potřebujete mít vždy čistý a udržovaný? Jaký nábytek chcete mít skutečně originální? Zavolejte nám na číslo +420 274 822 978 nebo vyplňte kontaktní formulář níže a zjistěte, jak můžeme splnit právě Vaše přání.