Nahoru

Naše služby

V roce 1992 jsme začínali jako malá úklidová firma. Úklidové služby nás stále živí, rozšířili jsme je však o údržbu průmyslových hal a administrativních budov a nově také o truhlářství.

V oblasti úklidu se zaměřujeme zejména na pravidelný úklid v Praze a okolí. Provádíme denní i týdenní úklidy, frekvence úklidu záleží na dohodě. Můžete si být jisti naším vstřícným přístupem a vysokou úrovní našich služeb. Naši pracovníci jsou dobře proškoleni a vždy vědí, jaký technologický postup se nejlépe hodí pro vyčištění daného povrchu. Pro rozlehlejší prostory používáme profesionální úklidovou techniku značky Kärcher.

Když jsme k zákazníkům pravidelně jezdili uklízet, byli s naší prací natolik spokojeni, že poptávali i drobné opravy zámků, elektřiny či úpravy interiéru. Pro realizaci nepravidelných zakázek jsme proto založili novou divizi údržby. Dnes už dokážeme zajistit nejen ony drobné opravy, ale také servis průmyslových zařízení či správu komplexních osvětlovacích systémů. Poradíme si i s kompletní elektroinstalací na klíč a překážkou pro nás nejsou ani výškové práce. Pro významné klienty zajišťujeme i havarijní výjezdy s 24hodinovou pohotovostí.

Truhlářství jsme mezi svoje činnosti zařadili poměrně nedávno, nicméně naši truhláři jsou zkušení řemeslníci s mnohaletou praxí. Rádi Vám zhotovíme originální nábytek, kuchyňské linky a další výrobky ze dřeva. Ukázky našich prací naleznete ve fotogalerii.

Jestliže hledáte spolehlivého dodavatele úklidových služeb, správce objektů či zakázkovou truhlářskou výrobu s individuálním přístupem, jste na správné adrese. Pokud do našeho kontaktního formuláře vyplníte své telefonní číslo, zavoláme Vám a v případě potřeby si domluvíme osobní schůzku. Na UNIREX-D se můžete spolehnout!